Něco o nás

Naše firma se zabývá hlavně výrobou reklamy od velkoformátových reklamních tabulí, přes grafickou přípravu jakýchkoli tiskovin, po potisk triček. Z hlediska grafického stylu nabízíme zákazníkům možnost využití ruční kresby, z čehož se postupně zrodila tvorba svatebních oznámení. Tou se zabýváme již od roku 2003. Začínali jsme se svatebními tiskovinami sice všeho druhu, ale spíše pro naše kamarády a známé z okolí. Od začátku šlo o netradiční pojetí. Kreslená oznámení více či méně směřovala "na tělo" snoubencům. Naši ženichové a nevěsty si byli vždy zhruba podobní. Námětem svatebních oznámení byly nejčastěji jejich rozdílné nebo společné koníčky či povolání. Také text byl netradičně koncipován tak, aby obsahově vyjadřoval znázorněný obrázek. Tato svatební oznámení byla vždy originálem, protože nešla pro jiné snoubence použít. Z konkrétního námětu svatebního oznámení jsme samozřejmě vycházeli i u ostatních souvisejících svatebních tiskovin (pozvánek, jmenovek, etiket na víno atd.), aby vše dohromady stylově ladilo.

Zde je několik ukázek:

onas1 onas2 onas3 onas4

Díky rychle rostoucí oblibě našeho přístupu jsme začali uvažovat o nabídce netradičních svatebních oznámení na míru i pro širokou veřejnost na našich internetových stránkách www.regrafika.cz. Postup byl více méně stejný, šlo o tvorbu originálních kreslených svatebních tiskovin v podstatě na zakázku. Veškerá komunikace probíhala elektronickou poštou, někdy telefonicky a jindy přes ICQ či Skype. Osobní návštěva tedy nebyla vůbec nutná. Když bylo třeba, snažili jsme se snoubencům s náměty pomoci. Celkový postup byl pro nás někdy méně a jindy více náročný a zdlouhavý. Výsledek však téměř vždy stál za to a obliba našich svatebních oznámení stále rychle stoupala. Spokojení zákazníci nás doporučovali dalším svým přátelům a známým, kteří také zatoužili po netradičním způsobu oznámení velké životní události, která je čekala. Součástí naší nabídky byly i pozvánky ke stolu, jmenovky na stůl, etikety na víno... Do konce roku 2007 jsme tak vytvořili více než 150 originálních svatebních oznámení.

A protože jedním z prvních svatebních oznámení, které jsme vytvořili, bylo i naše vlastní, nezůstalo to bez následků a přibyly rodičovské starosti, nebylo nadále možné nabízet a tvořit svatební oznámení na zakázku. A tak jsme se rozhodli vytvořit internetový obchod, kde nabízíme svatební tiskoviny zpracované naším netradičním způsobem a stylem. Všechny jsou navrženy tak, aby bylo možné je různě kombinovat a utvořit tak ucelenou sadu. V námětech nabízených svatebních oznámení jsme z předchozích zkušenosti zabrousili do několika nejrozšířenějších oblastí a věříme, že i v nich si budoucí novomanželé vyberou.

manželé Řehůřkovi