budesvatba.cz

netradiční kreslená svatební oznámení

Naše nabídka Obchodní podmínky Něco o nás Časté dotazy Partneři Kontakt
...více informací...

Kniha návštěv

Jméno:
Vzkaz:
Jsem robot:
Napište číslici pět:
Datum: 24.3.2009
Svatka
Dobrý den, i my se přidáváme k řadě spokojených zákazníků.Spoluprace s vámi byla perfektní svatební oznámení je úžasné vše dorazilo neskutečně rychle moc moc děkujem a přejeme mnoho dalších spokojených snoubenců.
Datum: 4.3.2009
Honza
Dobrý den, děkujeme za oznámení a ostatní věci, vše dorazilo v pořádku a hlavně neuvěřitelně rychle (druhý den byl balík na poště k vyzvednutí). Škoda jen, že nyní neděláte na zakázku, ale i tak máte nabídku ve které snad každý najde. Přeji hodně uspěchů a spokojených zákazníků.
Datum: 19.2.2009
Evik
Dobrý den, oznámení jsme si u vás nechávali dělat v roce 2007, stihli jsme ještě dobu, kdy jste je dělali na míru, a moc se nám líbilo, jste vážně moc šikovní! I teď nabízíte ve stálé nabídce perfektní typy, nejraději bych se vdávala ještě jednou :-)))
Přeji všem budoucím manželům, ať je jejich svatba stejně tak veselá jako vaše oznámení ;-) Eva
Datum: 13.2.2009
Petra
Ahoj,dnes jsme od vas obdrzeli oznameni a dalsi potrebne veci a jsme moc spokojeni a dale muzeme, jen vsem doporucit,jsou vazne pekna. Dekujeme moc Petra a Ondra
budesvatba.cz:
Také děkujeme.
Datum: 17.1.2009
petbar
Ahoj, tak jsme si u vás konečně vybrali svatební oznámení a už se těšíme, až je budem rozesílat. Fakt vtipné, originální. Těšíme se na spolupráci. Zatím zdravíme z Beskyd a přejeme zdar a sílu, Petr a Barbora
budesvatba.cz:
Zdravíme, rádi slyšíme a také se těšíme.
Datum: 6.11.2008
haňulka
ahoj, vaše oznámení se mi moc líbí, hlavně to s tou motorkou, můj snoubenec je totiž vášnivý motorkář a tak i jemu se to líbí, možná se na vás obrátíme.
Datum: 26.9.2008
maarsel
ahoj, originální a mooc vtipné. Určitě se s Vámi brzy spojím. :)
Datum: 25.9.2008
Hanka
Ahoj,

Vaše oznámení jsou mooooc pěkná - v porovnání s jinými jsou fakt netradiční...líbí se mi možnost nechat si rovnou udělat i ostatní doplňky ve stejném duchu. Přeji Vám hodně úspěchů s tímto e-shopem.

Hanka
budemejdan.cz
© 2008 - 2010 | www.regrafika.cz | Všechna práva vyhrazena.
[CNW:Counter]