budesvatba.cz

netradiční kreslená svatební oznámení

Naše nabídka Obchodní podmínky Něco o nás Časté dotazy Partneři Kontakt
...více informací...

Kniha návštěv

Jméno:
Vzkaz:
Jsem robot:
Napište číslici pět:
Datum: 4.2.2011
Iw & Martin
Moooooc děkujem za skwělé oznámko. Jsem z něj nadšená!! A ta rychlost!! Neuwěřitelná..moc děkujeme, jsem ráda, že jsem wás našla. :-)
Datum: 17.1.2011
Danka a Karel
Diky za supr oznameni a uzasnou rychlost.
Datum: 9.8.2010
Honza a Renata
Děkujeme za originální svatební oznámení šité nám na míru. Potvrzujeme a chválíme už dneska nezvyklou rychlost a bezproblémovost vyřízení zakázky.
Datum: 24.5.2010
Gabriela a Miloš
Díky Vám za profesionální přístup, ochotu a rychlost. Máme super oznámení, které se nám i všem okolo moc líbí. Jste skvělí..Budeme jen chválit a doporučovat....
Datum: 13.5.2010
Katka a Honza
Velice děkujeme za krásné svatební oznámení! Je opravdu originální a vtipné. Moc chválíme Vaší práci a hlavně rychlost jednání (v neděli objednáno, ve středu doručeno). Ještě jednou děkujeme. Budeme Vás všude doporučovat!
Datum: 11.5.2010
Salačová Mašková
Děkujeme za moc krásné svatební oznámení, všem se moc líbí. A ti kteří znají našeho psa chápou i vtipnou narážku :-D
Ochotně jste udělali i jinou barevnou úpravu, takže nám vše ladí.
Díky moc, jste super.
Datum: 22.4.2010
Petr a Terka
Děkujeme za opravdu rychlé jednání, v pondělí jsme objednali, ve čtvrtek máme doma. Taková rychlost a profesionalita se jen tak nevidí:-).
Protože nabízíte oznámení pro ty,kteří nemají rádi hrdličky, srdíčka, kudrlinky atd.,budete mít určitě i v budoucnu spoustu spokojených zákazníků. A my Vám je opravdu přejeme:-)
Datum: 8.4.2010
Lucka a Tomáš
Moc děkujeme za velmi rychlé a profesionální jednání. Svatební oznámení i kartičky se všem moc a moc líbí. Určitě vás budeme doporučovat dál!!!
Datum: 21.3.2010
Veronika
Z tradičních svatebních oznámení jsme si nemohli vybrat. Tady jsme měli vybráno za 10min. Je to originální, vtipné, prostě super.

Musím pochválit rychlé jednání. Od objednání, přes schválení tisku až k samotnému doručení bylo vše vyřízeno za 5 dnů.

Moc děkujeme.
Datum: 12.2.2010
Lucka a Ondra
Moc díky za superrychlé jednání to se dnes už jen tak nevidí. Oznámení i kartičky jsou skvělé!!!
Datum: 10.2.2010
Romana&Karel
Moc Vám děkujeme za rychlý servis a perfektní spolupráci. Všem se oznámení líbí a jsou z něj nadšení.
Všem doporučuji váš obchod.
Datum: 3.1.2010
Nela a Ivo
Dnes jsme si objednali pozvánky, oznámení a obálky. Moc se těšíme, až je budeme mít doma ;)
Datum: 10.12.2009
Katka&Milan
Děkujeme za krásná oznámení a hlavně za perfektní jednání a rychlost dodání oznámení. Opravdu super spolupráce. Všem velice doporučujeme.
Datum: 30.9.2009
Jana & Lukáš
Díky za originální svatební oznámení, které parádně dokreslilo naši svatbu i nás oba. Sklidilo velký úspěch i u svatebčanů. Od první chvíle velmi rychlé a vstřícné jednání.. díky a všem doporučujeme!!!
Datum: 15.8.2009
Zuzka a Radek
Od první objednávky jsme byli překvapeni rychlým a vstřícným jednáním. Oznámení, pozvání jsou úžasné. Velmi doporučujeme objednat si také vtipné jmenovky na stůl:). Moc celému týmu děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků, jakými my rozhodně jsme.
Datum: 30.6.2009
Michaela a Honza
Přidáváme se ke spokojeným zákazníkům. Zatím máme rozdána pouze oznámení a pozvánky ke stolu, ale etikety na víno, poděkování, menu a jmenovky na stůl jsou naprosto bombastické a jsme naprosto spokojeni. Vše ve stejném dekoru, vše vtipně originální, nepřezdobené a přesto ne fádní. Laskavý přístup, rychlé vyřizování objednávek a krásná práce, DĚKUJEME a přejeme stále více spokojených zákazníků.
Datum: 18.5.2009
Markéta a Jirka
I my moc děkujeme! Především za Váš profesionální přístup a hlavně za trpělivost, kterou jste s námi museli mít! Předčilo to naše očekávání a jsme moc spokojení! Chtěli jsme něco originálního - něco co by se hodilo k tomu všemu bláznoství kolem - a když jsme objevili Vaše práce - nebylo nad čím dál přemýšlet - to bylo ONO! Přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků a bohatou inspiraci k realizaci přání jak pro druhé, tak i pro Vás.
Datum: 7.5.2009
Lenka a Radek
teda zde:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID= 190538&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F


ten minulý odkaz nejdeeee :((
Datum: 7.5.2009
Lenka a Radek
Všem chceme ve Vaší firmičce poděkovat za vytvoření krásného originálního oznámení, které se všem velmi líbilo a potýkali jsme se s takovým zájmem, až nám zmizely i kousky, které jsme si chtěli nechat "pro jistotu". Děkujeme za milý a profesionální přístup ještě v době kdy jste tvořili na zakázku, kdo neměl tu možnost, ať se podívá na výsledek. Moooc děkujeme! http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=175 9974&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Datum: 24.4.2009
Verča a Zbyněk
Dobrý den, velice děkujeme za oznámení, pozvánky a obálky. Včera vše v pořádku dorazilo a jsme opravdu nadšení ...
Přejem plno dalších spokojených zákazníků.
budemejdan.cz
© 2008 - 2010 | www.regrafika.cz | Všechna práva vyhrazena.
[CNW:Counter]